REGULAMIN APARTAMENTÓW

Regulamin City Lights Apartaments

1.Apartament wynajmowany jest na na doby hotelowe. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 11:00 dnia następnego.
2. Zameldowania można dokonać od godziny 14:00-18:00. Zameldowanie poza wyznaczonymi godzinami jest objęte dodatkową opłatą. W przypadku przyjazdu po godzinie 18:00 pobrana zostanie dodatkowa jednorazowa opłata w wysokości 40 PLN. Możliwość późnego przyjazdu musi zostać potwierdzona przez personel obiektu.
3. Możliwość późnego przyjazdu musi zostać potwierdzona przez personel obiektu.
4. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w rezerwacji, Gość apartamentu powinien zgłosić do godziny 10:00 dnia, w którym upływa termin najmu apartamentu oraz otrzymać akceptację ze strony obsługi.
5. Podstawą do zameldowania Gościa jest okazanie pracownikowi dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz podpisanie karty meldunkowej.
6. Gość nie może przekazywać apartamentu innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.
7. Przy zameldowaniu gość dokonuje opłaty za cały pobyt.
8. Rezerwacja nosi miano gwarantowanej, jeżeli zostanie dokonana przedpłata w wysokości pierwszej nocy w terminie 3 dni od dnia złożenia rezerwacji. Brak zaliczki może skutkować anulowaniem rezerwacji.
9. W przypadku nieodwołania rezerwacji na min. 3 dni przed planowanym przyjazdem lub w przypadku nie dotarcia Gościa w zaplanowanym terminie do apartamentu , zaliczka nie zostaje zwrócona.
10. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług, Gość proszony jest o jak najszybsze ich zgłaszanie, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję. Brak zgłoszenia zastrzeżeń najpóźniej w dacie opuszczenia apartamentu powoduje brak możliwości powoływania się na nie w przyszłości.
11. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych w apartamencie powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
12. Nie akceptujemy zwierząt.
13. Na życzenie Gościa istnieje możliwość dostawienia łóżeczek niemowlęcych w apartamencie i obowiązuje jednorazowa opłata 20PLN
14. Zakaz palenia obowiązuje we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych i prywatnych, w przypadku złamania regulaminu gość zostanie obciążony w wysokości 400PLN.
15. City Lights Apartments nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa, przedmiotów w nim pozostawionych oraz żywych zwierząt, niezależnie od tego, czy pojazdy te zostały zaparkowane na parkingu czy poza terenem apartamentu.
16. Wi-Fi jest dostępne w apartamencie i jest bezpłatne.
17. Opuszczając apartament gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucz pozostawić w wyznaczonym miejscu.
19. W przypadku zgubienia klucza lub nie zwrócenia klucza w wyznaczone miejsce gość zostanie obciążony w kwocie 50PLN.